DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş. Ankara Şubesi açıldı
Ankara Lojistik Üssü’nde 27 Mart 2010 Cumartesi günü gerçekleşen açılış töreninde DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş. Ankara Yetkili Satış ve Satış sonrası merkezinin kapılarını açtı.

Ankara ili Kazan ilçesinde Türkiye’nin ilk ve en büyük uluslararası taşımacılık üssü olan Ankara Lojistik Üssü’nde DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş. Ankara Şubesinin açılışı gerçekleşti. 27 Mart 2010 Cumartesi günü gerçekleşen törene TIRSAN Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve TIRSAN CEO’su Ömer Faruk Tezcan katıldı.

Satış ve satış sonrası merkezi olarak hizmet verecek olan DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş. Ankara Şubesi, 1.300m2 kapalı alana sahip ve aynı anda 12 çekici veya semi-treylere servis hizmeti verebiliyor. Ocak ayında Konya Şubesinin kapılarını açan DAF-TIRSAN Otomotiv A.Ş., Ankara’dan sonra İzmir’de satış ofisi açılışını gerçekleştirecek.

Türkiye’nin lider semi-treyler üreticisi TIRSAN, Kässbohrer, Tırsan, Talson, Hendricks markalı geniş semi treyler ürün gamı ile 33 yıldır müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda taşımacılık çözümleri sunuyor. Kuruluşundan bu yana sektörde trendleri belirleyen Tırsan, son olarak lansmanını gerçekleştirdiği Kässbohrer Tenteli ve Açık Kasa araçlar ile kriz ortamında nakliyecilerin rekabetçiliğini güçlendirecek yüksek kaliteli ve düşük maliyetli araçlar sunuyor.

Tırsan, 1995 yılından bu yana başarı ile sürdürdüğü DAF Trucks N.V. Türkiye distribütörlüğünü geçtiğimiz yıl yenilenen distribütörlük anlaşması ile süresiz olarak uzatıldı. Avrupa’nın önemli çekici üreticilerinden DAF, 2009 yılında küresel krizin etkilerinin sürmesine rağmen başarılarını bir yenisini ekleyerek %19,8’lik pazar payı ile Avrupa çekici lideri oldu.     


   © Copyright 2004-2007 Tırsan Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır / Designed By Dreams&Bytes Linkler Site Haritası