Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Kış Bakım Kampanyası ile can ve yük güvenliğini sağlarken cebinizi de koruyoruz. 15 Ocak 2017 tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında ücretsiz 30 nokta kontrolünden, yedek parça ve işçilik hizmetlerinde de yüzde 20 indirimden yararlanabilirsiniz.

 

30 Nokta Bakım Kontrolü ile treylerlerin yük altında ve en zorlu yol koşullarında güvenle ilerlemesi için bakım ve onarım ihtiyaçlarının önceden tespit edilmesi ve önlenmesi amaçlanır. Bu sayede şoför, yük ve yol güvenliğini tehlikeye atabilecek problemler tespit ediliyor. Daha büyük arızalara neden olabilecek en küçük arıza önceden tespit edildiği için daha büyük sorunların önüne geçiliyor.  Araç performansı korunurken aracın kullanım ömrü de artıyor. Tüm bu işlemler sonucunda can ve mal güvenliği sağlanırken operasyonel giderler büyük ölçüde düşmüş oluyor.

 

Kampanya hakkında detaylı bilgi ve kampanyanın geçerli olduğu servis merkezleri hakkında detaylı bilgi için 444 5 847 AloTIR Danışma Hattı’nı tuşlamanız yeterli.