Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

ÇÖZÜMLERİMİZ

 • Tırsan Finans

  Tırsan Finans, treyler ve çekici almak isteyen taşımacılara finansman sağlayarak maliyetlerini düşürür, sektörleri ile ilgili yenilikçi, rekabetçi oranlara sahip, uygun ödeme planları ile, hızlı ve güvenilir finansman olanakları sunar.

  Satış Sonrası Hizmetler

  Treylerinizi almayı düşündüğünüz andan itibaren sizinle birlikteyiz. Treylerinizin yük altında ve zorlu yol koşullarında yıpranması günlük sorununuz olmaktan çıkar, Tırsan Satış Sonrası Hizmetler treylerinizin kendinden emin ilerlemesini sağlar.

  FiloTIR

  Tırsan Treyler, müşterilerine daha rekabetçi olma fırsatı tanımak adına, FiloTIR uygulaması ile Tırsan, Kässbohrer, Talson ve DAF marka treyler ve çekicileri, ayrıcalıklı çözümlerle, uygun şartlarla, hızlı ve kolay bir şekilde kiralama fırsatı sunuyor.

TIRSAN'DAN HABERLER Tüm Haberler

02 Şubat 2021

ÜNAL LOJİSTİK, 50 ADET TIRSAN MULTİ RİDE İLE AVRUPA YOLLARINDA

25 Ocak 2021

TIRSAN, TÜRKİYE’DEKİ 44 YILLIK LİDERLİĞİNİ AVRUPA BAŞARILARI İLE TAÇLANDIRDI

21 Ocak 2021

REYSAŞ LOGİSTİCS, DAHA HIZLI OPERASYON İÇİN TIRSAN DEDİ

11 Ocak 2021

AK GIDA, SÜT TAŞIMACILIĞINDA BİR İLKİ TIRSAN İLE GERÇEKLEŞTİRDİ

30 Aralık 2020

LOGİTRANS LOJİSTİK A.Ş. 150. TIRSAN ARACI İLE FİLOSUNU BÜYÜTMEYE DEVAM EDİYOR

24 Aralık 2020

TIRSAN’DAN BULUNG LOGISTICS’E 100 ADETLİK DEV TESLİMAT

23 Aralık 2020

TIRSAN VE İBRAHİM ŞEFLEK’TEN ÜÇ JENERASYONDUR DEVAM EDEN GÜÇLÜ İŞ BİRLİĞİ