Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Türkiye treyler sektörünün öncü lideri Tırsan, müşterilerine daha rekabetçi olma fırsatı tanımak adına, FiloTIR uygulaması ile Tırsan, Kässbohrer ve Talson marka treylerler; ayrıcalıklı çözümler ve,uygun şartlarla, hızlı ve kolay bir şekilde kiralama fırsatı sunuyor.

 

FiloTIR’ın sunduğu operasyonel kiralama hizmetinden yararlanan müşteriler, treyler ve çekici alırken ödedikleri peşinatı başka alanlarda kullanma imkanına sahip oluyor.

 

Aracın motorlu taşıt vergisinin, trafik sigortasının, kaskosunun, periyodik bakımının ve muayenesinin takibini ve ödemesini üstlenen FiloTIR, müşterilerinin iş yükünü minimuma indiriyor.

 

FiloTIR Kiralamanın Diğer Avantajları Neler?

 

  • Kira ödemeleriniz bilançonuzda şirket borcu olarak görünmez.
  • Kiralık araçlarınızın yakıt faturaları kendi araçlarınızda olduğu gibi vergiden düşürülebilir.
  • Çekici ve treyler kiralama bedeli faturaları vergiden düşürülebilir.
  • 7/24 Yol Yardım hizmetinden yurtiçinde ve yurtdışında faydalanma imkanı.
  • Periyodik bakım onarım maliyetleri, muayene ücretleri, trafik sigortası, plaka ve ruhsat masrafları, motorlu taşıtlar vergisi ve kasko ücretleri filo kiralama ücreti kapsamındadır. Bu sayede ekstra ücret ödemek zorunda kalmazsınız.
  • Kullanım süresince değişken olan periyodik bakım, trafik , kasko sigortaları ve vergi gibi maliyetlere kiralama sayesinde sabit ücret ödersiniz ve sürpriz maliyet artışı ile karşılaşmazsınız.
  • Şirket içindeki operasyon yükünü hafifletir. Özmal araçların sigortaları , vergileri, bakımları, tamiratları gibi bir çok kalemi ve bu kalemlerden kaynaklanan faturaları, ödemeleri takip etmek zorunda kalırsınız. Kiralamada ise yapmanız gereken tek şey siz kesilen aylık tek bir faturayı takip etmektir. Bu sayede nakliye firmaları sadece kendi işlerine konsantre olabilirler.
  • 2. el değer riskine girmezsiniz. Aracın yapabileceği kaza riski, yüksek km, piyasadaki dalgalanmalara karşı aracın yaşayacağı 2. el değer kaybından etkilenmezsiniz.
  • Kredi limitlerinizi doldurmak zorunda kalmazsınız.
  • Trafik cezalarınızı kiralama şirketi takip eder ve size faturalar, böylelikle takip edemediğiniz için trafik cezalarına faiz ödemek zorunda kalmazsınız.