Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

TREYLER SEKTÖRÜ TIRSAN İLE ZİRVEDE


TREYLER SEKTÖRÜ TIRSAN İLE ZİRVEDE

03 Kasım 2021

Tırsan, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin (TİM) açıkladığı İlk 1000 İhracatçı Firma Listesi’nde ilk 100’de yerine alırken,  Otomotiv Sektöründe 18. sırada, treyler sektörünü bir kere daha zirveye taşıdı.

 

Güvenilir lider Tırsan, üretim ve Ar-Ge gücü ile 2020 senesinde de ihracat başarılarını sürdürdü. Hem yurtiçinde hem yurtdışında salgına karşı tüm sağlık ve güvenlik önlemlerini alarak, üretim ve teslimatlarına ara vermeden devam eden Tırsan, 2020 senesinde de, İlk 1000 ihracatçı genel sıralamasında 96, Otomotiv sektöründe 18. Sırada yerini aldı.

 

Avrupa’nın en geniş ürün gamını üretme yetkinliğine sahip tek üretici Tırsan, Türkiye ve 55’den fazla ülkedeki müşterilerinin, taşımacılığın her sektöründeki ihtiyaçlarını en verimli, uzun ömürlü ve kaliteli araçları ile karşılıyor.  

 

Müşterilerinin rekabetçiliğini arttırmak için ödüllü  Ar-Ge merkezinde araştırma ve geliştirme çalışamalarına 2020 yılında da hız kesmeden devam eden Tırsan, Otomotiv sektörünün en çok patente sahip 2. Şirketi ve 2020 yılında, hafta 1’den fazla patent alarak, tüm sektörler içerisinde en çok patente sahip 3. şirket ve çalışan sayısına göre patent göstergesinde de 1. sırada yer aldı.

 

Tırsan, kendi teknolojisini üreterek, geliştirdiği ürün ve hizmet çözümleri ile müşterilerinin ilk tercihi olmaya, ihracat başarılarını sürdürmeye ve Türkiye treyler sektörünü ileriye taşımaya devam edecektir.