Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

GOCH

ÜRETİM TESİSİ

ÜRETİM ALANI
108.000
 
ÜRETİM
BAŞLANGIÇ
YILI
1998

Tırsan’ın Almanya’nın Goch kentinde bulanan tesisleri, 1998 yılında Goch Tırsan adıyla faaliyete başladı.

 

2002 yılında Almanya’nın 120 yıldan uzun geçmişi olan ticari araç üreticisi Kässbohrer’in treyler bölümünün tamamını devralınmasıyla, Goch üretim tesisi de Tırsan bünyesinde yer alan Kässbohrer Fahrzeugweke GmbH şirketinin ana satış, operasyon ve dağıtım merkezi oldu.

 

Birleşmiş Milletler E-karayolu ağının bileşenlerinden olan E-31 karayolu ile Amsterdam’dan Roma’ya uzanan E-35 karayolunun birleşiminde bulunan Goch üretim tesisi, Almanya’nın ihracatının ve intermodal taşımacılığının kalbinde yer almaktadır. 

 

Goch'tan tüm Avrupa'ya

 

Toplam 108.000 m² alan üzerine kuru olan Goch tesisinin kapalı alanı 20.000 m²’dir. Bugün itibarıyla tesis, perdeli ve tenteli treylerlerin son montajını, tanker ve silonun yanı sıra kutu tipi treylerlerin, konteyner taşıyıcıların, low-loader ve low-bed’lerin teslimat öncesi kontrollerini gerçekleştirmektedir. Ana dağıtım merkezi olan Goch tesisinden Almanya, Hollanda, Avusturya, Polonya, İtalya ve Fransa başta olmak üzere Avrupa ülkelerine treyler ihraç edilmektedir.

Montaj faaliyetlerinin yanı sıra, Goch tesisi aynı zamanda Tırsan’ın Kässbohrer markası için Avrupa ana satış sonrası servis merkezi ve yedek parça deposu olarak faaliyet göstermektedir. Tüm treyler orijinal parçaları ve sarf malzemelerinin yanı sıra, tedarikçilerden temin edilen treyler orijinal parçaları da burada depolanmaktadır.