Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Tırsan olarak treyler almayı düşündüğünüz andan itibaren sizinle birlikteyiz.

 

Tırsan Satış Sonrası Hizmetler, çekici ve treylerinizin yük altında ve en zorlu yol koşullarında kendinden emin ilerlemesini sağlar.


Aracınızın durmadan yola devam etmesi bizim için esas olandır. Türkiye’de 54 yetkili servis noktasıyla en yaygın servis ağına sahip treyler markası olan Tırsan, araçlarına verdiği 5 yıla varan garantiyi yetkin servislerinin treyler bakım ve onarım hizmetleriyle destekliyor. Bünyemizde yapılan uzmanlık eğitimleriyle Tırsan bilgi birikimiyle donatılan teknisyenler, orijinal treyler yedek parça desteği ile aracınızın yola sağlam basmasını sağlayarak yükünüzü hafifletir.


Treylerinizin 5 yıla varan garantisinin başlaması için ücretsiz ilk bakımının ilk yüklü seyahatten sonra ve ilk 5.000 km’de yapılması, garantinin geçerliliğini koruması için yıllık periyodik bakımların Tırsan yetkili servislerinde yapılması gerekmektedir. 

 

Ücretsiz İlk Bakım (5.000 km) ve Periyodik Bakım sayesinde;


•    Treyleriniz 5 yıla varan garanti kapsamına girer.
•    Yakıt sarfiyatı mümkün olan en düşük seviyeye çekilir.
•    Treylerinizin lastik ömrü uzar.
•    Sürüş ve yük taşıma güvenliği sağlanır.
•    Onarım maliyetlerinden tasarruf sağlanır.
•    Serviste yaşanan zaman kayıpları önlenir.
•    Olası arızaların önceden tespit edilerek önlenmesi sağlanır.


Tırsan Satış Sonrası Hizmetler, Türkiye geneline yayılan yetkili ve yetkin servis ağı, teknik bilgi ve hızlı, kolay tedarik edilebilir treyler yedek parça desteği ile yollarda emin adımlarla ilerlemenizi sağlar.