Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

SATINALMA YAKLAŞIMIMIZ

 

Tırsan Treyler A.Ş. nin genel politikasına, stratejilerine ve Tırsan Satınalma Yönetim Sistemi'ne uygun, güncel gelişmeleri ve teknolojileri yakından takip eden mevcut ve potansiyel iş ortakları ile karşılıklı işbirliğine dayalı iş ilişkileri kurmak, yürütmek ve geliştirmektir.

Tedarikçilerimiz ile yürüttüğümüz çalışmaların temelinde kazan kazana dayalı uzun vadeli işbirlikleri, ortak bilgi ve iş kültürü felsefesi yatmaktadır.

Şirketimiz bünyesinde etkin olarak kullandığımız yalın yönetim sistemlerinin, tedarikçilerimizle yürüttüğümüz ortak projelerde de temel yaklaşımı oluşturması hedeflenmektedir.

Bizler, rekabetçiliğimize katkı sağlayacak, satınalınan ürün ve hizmetlerde en iyi kalite ve teslimat performansını elde edebileceğimiz yerli ve global tedarikçilerin tümünü bir bütün içinde değerlendiririz.

Çevre bilinci yüksek, iş ve işçi sağlığını ön planda tutan tedarikçileri tercih eder ve bu yönde tedarikçilerin gelişimini destekleriz.