Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

ÇETİN NUHOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Ülkemizde iş dünyasının gelişimi için sivil toplum kuruluşlarının   önemine inanan ve iş dünyasına hizmet eden sivil toplum   kuruluşlarına gönüllü olarak hizmet eden iş dünyasının öne   çıkan  isimlerindendir.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Daha sonra uluslararası taşımacılık sektörüne giren Nuhoğlu,   1977 yılında, bugün ülkemizde treyler üretimi alanında  lider konumda bulunan Tırsan Treyler’i kurmuştur.

Tırsan Treyler faaliyetleri kapsamında, 1993’de Türkiye’nin en büyük treyler fabrikasını ve 1998’de Almanya’nın Goch kentinde treyler üretim tesisi yatırımını hayata geçirmiştir. 

Tırsan grubunun toplam kalite yönetimine ilişkin tüm çalışmaları içerisinde bizzat yer alan Nuhoğlu, aynı zamanda uluslararası taşımacılık sektörünün bu alanda yapılan çalışmalarına da öncülük  etmektedir.

Bu kapsamda 2001-2007 yılları arasında UND Başkanlığını yürüttüğü dönemde UND’nin 2004 yılında  Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde ULUSAL KALİTE BÜYÜK ÖDÜLÜ’nü kazanmasına liderlik yapmıştır. Nuhoğlu 2012 yılı itibariyle UND’nin yeniden Başkanlığına seçilmiş olup görevine devam etmektedir. Bir dönem başkan yardımcılığını yürüttüğü KalDer’in, 2006 Nisan-2008 Nisan dönemi için Başkanlığına seçilmiştir.Sektörel Dernekler Federasyonu (SEDEFED) Başkanlığını da 2008-2010 yılları arasında yürütmüş olan Nuhoğlu, halen Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Mütevelli Heyeti, Toplum Gönüllüleri Vakfı Kurucu Üyeliği, Okan Üniversitesi Danışma Kurulu Üyeliği, TOBB Türkiye Ulaştırma ve Lojistik Meclisi Başkanlığı, Karadeniz Eğitim Kültür ve Çevre Koruma Vakfı Başkan Yardımcılığı ,  Nuhoğlu ve Aile Yakınları Vakfı İstişare Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütmektedir.

 

 AYŞENUR NUHOĞLU

 Yönetim Kurulu Üyesi
 

1982 yılında doğan Ayşenur Nuhoğlu, lisans eğitimini Amerika’da Tufts Üniversitesi’nde, Uluslararası İlişkiler ve Ekonomi olmak üzerine iki ayrı dalda gerçekleştirmiştir. Ardından 2009 yılında Almanya’da bulunan European School of Management and Technology öğrenim kurumunda, İşletme Master’ını Ürün Geliştirme Faaliyetlerinde Proje Yönetimi’nde uzmanlaşarak tamamlanmıştır.

Nuhoğlu, 2015 yılında ise Fransa’da bulunan INSEAD’da, Değişim için Danışmanlık ve Koçluk Master’ını üstün başarı ile bitirmiştir. 2006 yılından bu yana Tırsan bünyesinde çalışan Ayşenur Nuhoğlu, halen Tırsan bünyesinde Yönetim Kurulu Üyeliğine ek olarak Yönetim Koordinatörlüğü ve Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü görevlerini yürütmektedir.

 

 

 ZEYNEP NUHOĞLU

 Yönetim Kurulu Üyesi
 

Lisans eğitimini 2003 senesinde Amerika Brown Üniversitesin’de ekonomi politikası üzerine yapan Zeynep Nuhoğlu 2014 senesinde İngilterede Goldsmiths Üniversitesi Medya ve İletişim yüksek lisansını, üstün başarı ile bitirmiştir.

Tırsan Yönetim Kurulu Üyeliği ve Kurumsal İletişim danışmanlığı yapan Zeynep Nuhoğlu, 2006 yılından beri medya sektöründe çeşitli girişimci faaliyetlerde de bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 FEHİR BULUTLAR

 Yönetim Kurulu Üyesi
 

1949 yılında İstanbul'da doğan A. Fehir Bulutlar, Kabataş Lisesinden mezun olduktan sonra 1971 yılına dek İstanbul Teknik Üniversitesi'nde makine mühendisliği eğitimi aldı. Bulutlar, kariyerine Türk Otomotiv şirketinde Ürün Mühendisi olarak başladı, daha sonra Metot Mühendisi ve Baş Ürün Mühendisi olarak Otoyol Şirketinde görev aldı.
 
Sayın Bulutlar daha sonra Arfesan’da 1 sene müdür olarak görevine devam etti ve 1982 yılında Fabrika Müdürü olarak Tırsan Treyler şirketine transfer oldu. Bir süre Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevini sürdüren Bulutlar şimdilerde Tırsan Solutions şirketinin Başkan Yardımcısı olarak görevine devam etmektedir.
Fehir Bulutlar aynı zamanda Treyler Sanayicileri Derneği’nin(TREDER) de Başkan Yardımcısı’dır.