Üretim tesislerimizde, her ürün segmenti için bağımsız bir KOBİ mantığıyla çalışan 4 farklı fabrikamız bulunmaktadır. Ürün yelpazemiz içerisinde perdeli ve tenteli semi-treyler, açık kasa ve konteyner taşıyıcı, damper, alüminyum ve paslanmaz çelikten tanker ile alüminyum silolar, frigo kutu araçlar, low-bed ve low-loader taşıyıcılar yer alır.

Yasal Uyarı ve Gizlilik Sözleşmesi

 

Bu sitedeki tüm içerikler; 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname hükümleri çerçevesinde korunmaktadır.


Bu sitedeki her türlü materyal, ticari marka, diğer fikri mülkiyet konusu ve bütün metinlerin telif hakkı TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ ye aittir ve tüm hakları saklıdır. Bu bilgi ve belge ve metinler ile görseller ve logolar üzerinde izinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, iletmek ve yayınlamak ve yayınlatmak yasaktır. Bu siteden alınan materyaller satılamaz ya da başka şekilde kâr amacıyla dağıtılamaz.


TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin internet sitesinde yer alan ve sizlerin paylaşmış olduğu bilgilerin gizliliğinin korunması için TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. azami özen ilkesi çerçevesinde gereken tüm önemleri almakta ve bu bilgileri, sıkı güvenlik ve gizlilik önlemleri ile saklamaktadır. Toplanan müşteri bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak bizim temel yaklaşımımızdır. Müşteri bilgileri mevzuatta belirtilen zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi, kurum ve kuruluş ile paylaşılamaz. Kişisel bilgilerinizin düzeltilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi yönünde her zaman talepte bulunma hakkınız saklı olup, info@tirsan.com.tr adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Alınan tüm önlemlere rağmen internet sitesi üzerindeki bilgilerin 3. kişiler tarafından izinsiz olarak, yasaya aykırı bir şekilde ele geçirilmesi ve/veya kullanılmasından TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz.


Bu siteyi kullananlar, sitedeki içerikleri dolduranlar yukarıda belirtilen hukuki sorumlulukları okumuş ve kabul etmiş sayılır. Siteyi kullananlar, kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen siz değerli müşterilerimize aittir.


TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.; bu sitenin oluşturulması, üretilmesi ya da iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü tarafa bu siteye erişim ya da sitenin kullanımına izin vermektedir. TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin açık izni veya onayı dışında 3.kişilerin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali ya da cezai zarar, ziyan, hasar veya tazmininden ötürü sorumlu tutulamaz.

 

TIRSAN Treyler Sanayi ve Ticaret A.Ş.; Uluslararası Standartlar Örgütü (ISO) tarafından düzenlenen ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Standardına sahip bir kuruluş olup, tüm faaliyetlerinin elektronik bilgi varlıklarıyla standarda uygun yürütülmesini garanti altına almaktadır.